Haberler

Haberler

25.08.2017
Etiler'de çikolata severler ile buluştuk.
İstanbul'daki beşinci butik çikolata mağazamız Etiler'de açıldı.
1.08.2017
Sanat tadında el yapımı çikolatalar
Firmamız bünyesinde bir çikolata atölyesi kuruldu ve sanat tadındaki el yapımı çikolatalar mağazalarımızda satışa sunuldu.
5.09.2016
Sanal mağazamız açıldı.
www.melodicikolata.com adresiyle Türkiye'nin dört bir yanına çikolata gönderimine başlandı.
1.09.2015
Vişne Aromalı Draje
Melodi Çikolata'dan enfes bir yenilik daha... Çok sevilen Böğürtlen Aromalı Draje'den sonra karşınızda Vişne Aromalı Draje
26.04.2014
Yurt dışındaki ikinci mağazamız
Yurt dışında ikinci mağazamız Bosna Hersek'de çikolata severler ile buluştu.
16.03.2014
Melodi Çikolata dünyaya açılıyor!
Melodi Çikolata'nın yurtdışındaki ilk mağazası Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de açıldı.
27.03.2013
Pasta ve kekleriniz için...
Pasta ve keklerde kullanabileceğiniz damak zevkinize uygun bitter, sütlü, beyaz mini kuvertür & parça çikolatalar ile pasta süslemede kullanabileceğiniz renkli gümüş boncuklar Melodi mağazalarında…
27.03.2013
Kişiye özel tasarım ürünleri
Gondol ve tepsilere bir de "kişiye özel tasarım ürünleri" eklendi. Melodi mağazalarında bulabileceğiniz yeni çeşit tabaklara dilediğiniz şeker, draje ve çikolataları ekleyip sevdiklerinize özel hediyeler verebilirsiniz.
27.03.2013
Beyoğlu’nun meşhur çikolatası
Bir Beyoğlu klasiği olan bütün fındıklı sütlü veya bitter çikolatayı 1957’den beri eşsiz lezzetlerin yaratıcısı Melodi Çikolata'yla keşfedin.
27.03.2013
Güllü, karamelli, antepfıstıklı, fındıklı veya çikolata kaplı lokumlar
Tutku ile yoğrulmuş geleneksel yöntemler ile hazırlanan saray mutfağının vazgeçilmezlerinden olan lokum, Melodi yorumu ve kalitesiyle karşınızda... Güllü, karamelli, antepfıstıklı, fındıklı ve çikolata kaplı antepfıstıklı lokum çeşitlerini tüm Melodi mağazalarında bulabilirsiniz.
21.02.2012
Karamelli çakıllar artık tüpte

Karamelli çakıllar tüpe girdi. 25 gramlık yeni şık tasarımıyla sizi ve çocuklarınızı cezbedecek.

14.07.2011
İki farklı çikolatanın tek bir üründe buluşması ile ortaya çıkan Düet serisini denediniz mi?

İki farklı çikolatanın tek bir üründe buluşması ile ortaya çıkan Düet serisinin, kahve, fındık ve bademli kremalı lezzetleri ile size farklı bir deneyim yaşatacaktır. Lezzeti gibi görüntüsü ile de iki farklı renkten oluşan Düet serisi, seçkin pastaneler, çikolata dükkanları ve Melodi Çikolata mağazalarında...

13.09.2011
Web sitemiz, ABD merkezli WebAward'tan "Standard of Excellence" ödülüne layık görüldü.
Melodi Çikolata'nın Gri Creative tarafından hayata geçirilen web sitesi www.melodi.com.tr, Web Marketing Association tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenen WebAward 2011'de "Mükemmellik Ödülü"ne layık görüldü.
www.melodi.com.tr web sitelerinin tasarım, yenilikçilik, içerik, teknoloji, interaktivite, metin yazarlığı ve kullanım kolaylığı olmak üzere 7 farklı kritere göre puanlandırıldığı uluslararası yarışmada "Yiyecek Endüstrisi" alanında ödül aldı. Dünyanın önde gelen şirketlerinde görev yapan dijital pazarlama profesyonellerinin yer aldığı WebAward jürisi, sanat yönetmenliği ve prodüksiyonu Gri Creative tarafından gerçekleştirilen web sitesi için "Yalın fakat işlevsel tasarlanmış web sitesinde, fotoğraflar de ürünleri çok güzel temsil ediyor" yorumunu yaptı.
7.07.2011
Lokum tesisimiz faaliyete girdi.
1957’den beri eşsiz çikolata ve drajeleri ile gurme lezzetlerin yaratıcısı olan Melodi Çikolata tarafından tutku ile yoğrulmuş geleneksel metodlar ile hazırlanan Türk lokumlarını denemenizi tavsiye ederiz. İçinde doğal olmayan hiçbir katkı maddesi bulunmayan Melodi Lokum serisini gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Saray mutfağının vazgeçilmezlerinden olan lokumun, Melodi yorumu ile denemenizi öneririz.
17.02.2011
Pastel renkli badem şekerlerimizi denediniz mi?
Tadı ile sizi çocukluğunuza götüreceğini garanti ediyoruz.
gricreative