Haberler

Haberler

28.12.2017
Sanat tadında el yapımı çikolatalar
Firmamız bünyesinde bir çikolata atölyesi kuruldu ve sanat tadındaki el yapımı çikolatalar Esenyurt mağazamızda satışa sunuldu.
28.12.2017
Sanal mağazamız www.melodicikolata.com adresiyle de artık hizmetinizde
Sanal mağazamız www.melodicikolata.com adresiyle Türkiye' nin dört bir yanına çikolata gönderimine başladı
28.12.2017
Melodi Çikolata Etiler de çikolata severler ile buluştu.
İstanbul' daki beşinci butik çikolata mağazamız Etiler' de açıldı.
28.12.2017
Yurt dışında ikinci mağazamız!
Yurt dışında ikinci mağazamız Bosna Hersekte  çikolata severler ile buluştu.
29.04.2014
Melodi Çikolata dünyaya açılıyor!
Melodi Çikolata'nın yurtdışındaki ilk mağazası Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de açıldı.
27.03.2013
Pasta ve kekleriniz için Melodi Çikolata
Pasta ve keklerde kullanabileceğiniz damak zevkinize uygun bitter, sütlü, beyaz mini kuvertür & parça çikolatalar ile pasta süslemede kullanabileceğiniz renkli gümüş boncuklar Melodi mağazalarında…
27.03.2013
Kişiye özel tasarım ürünleri
Gondol ve tepsilere bir de "kişiye özel tasarım ürünleri" eklendi. Melodi mağazalarında bulabileceğiniz yeni çeşit tabaklara dilediğiniz şeker, draje ve çikolataları ekleyip sevdiklerinize özel hediyeler verebilirsiniz.
27.03.2013
Beyoğlu’nun meşhur çikolatası
Bir Beyoğlu klasiği olan bütün fındıklı sütlü & bitter çikolatayı 1957’den beri eşsiz gurme lezzetlerin yaratıcısı Melodi Çikolata ile yeniden keşfedin.
27.03.2013
Melodi Çikolata yorumu ile güllü, karamelli, antepfıstıklı, fındıklı ve çikolata kaplı antepfıstıklı lokum
Tutku ile yoğrulmuş geleneksel metotlar ile hazırlanan saray mutfağının vazgeçilmezlerinden olan lokum, Melodi yorumu ve kalitesiyle karşınızda... Güllü, karamelli, antepfıstıklı, fındıklı ve çikolata kaplı antepfıstıklı lokum çeşitlerini tüm Melodi mağazalarında bulabilirsiniz.
24.04.2012
Melodi Çikolata Kadıköy'de çikolata severler ile buluştu.
Melodi Çikolata Türkiye' nin ilk çikolata marketi özelliğine sahip beşinci mağazasını Kadıköy çarşıda hizmete soktu.
21.02.2012
Karamelli çakıllar tüpe girdi

Karamelli çakıllar tüpe girdi. 25 gramlık yeni şık tasarımıyla sizi ve çocuklarınızı cezbedecek.

14.07.2011
İki farklı dolgunun tek bir üründe buluşması ile ortaya çıkan düet serisini denediniz mi ?

Melodi Çikolata’nın yeni çıkan düet serisini denemenizi tavsiye ederiz. İki farklı dolgunun tek bir üründe buluşması ile ortaya çıkan düet serisinin, kahveli, fındıklı, bademli lezzetleri ile size farklı bir deneyim yaşatacağını garanti ediyoruz. Lezzeti kadar görüntüsü ile de iki farklı renkten oluşan düet spesiyal serisi, seçkin pastaneler, çikolata dükkanları ve Melodi Çikolata mağazalarından temin edebilirsiniz.

13.09.2011
Web sitemiz, ABD merkezli önemli yarışmalardan sayılan WebAward'tan "Standart of Excellence" ödülüne layık görüldü.
Melodi Çikolata'nın Gri Creative tarafından hayata geçirilen web sitesi www.melodi.com.tr, Web Marketing Association tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenen WebAward 2011'de "Mükemmellik Ödülü"ne layık görüldü.
www.melodi.com.tr web sitelerinin tasarım, yenilikçilik, içerik, teknoloji, interaktivite, metin yazarlığı ve kullanım kolaylığı olmak üzere 7 farklı kritere göre puanlandırıldığı uluslararası yarışmada "Yiyecek Endüstrisi" alanında ödül aldı. Dünyanın önde gelen şirketlerinde görev yapan dijital pazarlama profesyonellerinin yer aldığı WebAward jürisi, sanat yönetmenliği ve prodüksiyonu Gri Creative tarafından gerçekleştirilen web sitesi için "Yalın fakat işlevsel tasarlanmış web sitesinde, fotoğraflar de ürünleri çok güzel temsil ediyor" yorumunu yaptı.
07.07.2011
Yeni Lokum Tesisimiz faaliyete girdi.
1957’den beri eşsiz çikolata ve drajeleri ile gurme lezzetlerin yaratıcısı olan Melodi Çikolata. Tutku ile yoğrulmuş geleneksel metodlar ile hazırlanan Türk lokumlarını denemenizi tavsiye ederiz. İçinde naturel olmayan hiçbir katkı maddesi bulunmayan, Melodi Lokum serisini gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Saray mutfağının vazgeçilmezlerinden olan lokumun, Melodi yorumu ile denemenizi öneririz.
17.02.2011
Yeni Çıkan Pastel Renkli Karamelli Badem ve Fındık şekerlerimizi denediniz mi?
Tadı ile sizi çocukluğunuza götüreceğini garanti ediyoruz…
gricreative