Franchising

En büyük hedefi Türkiye’de hediyelik eşya olarak algılanan çikolatayı günlük tüketim ürününe dönüştürmek, kaliteli çikolata ve draje denildiğinde akla gelen ilk marka olmak olan Melodi Çikolata olarak;

Kemal Taşar’ın 1957 yılında Samsun’da başlattığı yenilikçi iş yapma anlayışımızı, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetiyle birleştirerek üç kuşaktır hizmet veriyoruz.

Sektörün önde gelen firmalarına mamul ve yarı mamul tedarik etme konusunda yılların bize verdiği bu deneyimle, yelpazemizde bulunan 200’ü aşkın madlen, spesiyal ve draje gibi yaygın çeşitlerin yanı sıra, deneyimli ve yenilikçi bakış açımız ile geliştirdiğimiz ürünlerle de sektöre öncülük ediyoruz.

Hayata geçirmeyi planladığımız yeni markamız CHOCO-STORY’nin franchising çalışmaları son sürat devam ederken, sektörde fırsat yakalamak isteyen yatırımcılarla iş birliği yaparak markamızı ve üstün kalite ürünlerimizi tüm çikolata severlere sunmayı planlıyoruz.

FRANCHISING:

Sektördeki büyüme potansiyeli, marka güvenilirliği, yarım asırlık iş tecrübesi, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı göz önünde bulundurulduğunda CHOCO-STORY, profesyonel girişimciler için oldukça avantajlı bir yatırımdır.

CHOCO-STORY markasının franchisee’lerine verdiği mimari projelendirme desteği, operasyonel ve sistemsel eğitim, lokasyon analizi, finansal analiz, personel seçimi ve eğitimi, reklam ve pazarlama desteği, periyodik kontroller ve bilgi işlem desteği sayesinde yatırımcılar; hem kendi işlerine sahip olacak hem de CHOCO-STORY deneyimini arkalarına almış olacaklar.

Detaylı bilgi için www.chocostory.com.tr & www.choco-story.com.tr inceleyebilirsiniz.

İletişim Formu
Dilek, istek, şikayet ve her türlü mesajınız için yandaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz. Mesajınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
.
gricreative